Dlaczego warto współpracować z ekspertem finansowym?

Wybór odpowiedniego finansowania nie należy do łatwych. Zwłaszcza, że spłata kredytu towarzyszy kredytobiorcom przez wiele kolejnych lat. Co zrobić, aby mieć pewność, że umowa kredytowa niczym nas nie zaskoczy? Oraz jak zweryfikować, który sposób finansowania jest najlepszy i najbardziej dostosowany do naszych potrzeb?

W tej sytuacji wielu Klientów zadaje pytanie: Czy warto skorzystać z usług eksperta finansowego i jakie są tego zalety?

Poniżej przedstawiamy szereg korzyści wynikających ze współpracy z profesjonalistą w zakresie finansowania:

  • Niezależne porównanie ofert ponad 20 banków i instytucji finansowych – Pytając bezpośrednio w konkretnym banku zapewne nie dowiesz się o wadach danej oferty, a jedynie o jej zaletach. Ekspert finansowy przeanalizuje ją dla Ciebie i wskaże wszystkie jej aspekty i założenia.
  • Oszczędność czasu w poszukiwaniu najlepszej oferty – Nie musisz odwiedzać wszystkich banków, których usługami jesteś zainteresowany. Ekspert zaprezentuje Ci wszystkie oferty w jednym miejscu, spisze z Tobą wnioski i złoży je w Twoim imieniu w dedykowanych placówkach.
  • Bezpieczeństwo transakcji – Ekspert finansowy zweryfikuje dla Ciebie umowy z bankami pod kątem prawnym i finansowym.
  • Opieka eksperta podczas całego procesu kredytowego – Doświadczony ekspert pomoże Ci w rozwiązaniu trudnych przypadków, kompletowaniu dokumentacji, przygotuje dla Ciebie pełny raport n/t aktualnego statusu wniosku na każdym jego etapie, a także przedstawi Ci oferty dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Możliwość lepszego negocjowania ofert bankowych – Dzięki współpracy z ekspertem finansowym masz możliwość wynegocjowania lepszych warunków umowy.
  • Dostosowanie godzin spotkań do Twoich oczekiwań – Nie musisz się zwalniać z pracy, czy dojeżdżać do każdego banku z osobnym dokumentem. Dzięki współpracy z ekspertem istnieje również możliwość przeprowadzenia procesu wnioskowania w formie online.
  • Współpraca z ekspertem finansowym jest bezpłatna – Eksperci są wynagradzani bezpośrednio przez banki na podstawie wynegocjowanych umów, ale nie kosztem gorszej oferty dla Ciebie czy dodatkowej prowizji– otrzymujesz ofertę taką samą jak w banku, albo lepszą. Dla Banku również sytuacja, w której otrzymuje gotowy, skompletowany wniosek klienta, który trafia bezpośrednio do centrum analiz kredytowych również powoduje zmniejszone koszty pozyskania klienta. Bank w związku z pozyskaniem klienta nie musi ponosić kosztu placówki, zatrudnienia i wyszkolenia kadry, utrzymania infrastruktury systemowej, itp. – jest to typowy outsourcing jaki ma miejsce w coraz większej liczbie branż. Aktualnie ponad 60% wniosków jest procesowanych przez pośredników.

Aby mieć pewność, że otrzymasz najlepsze oferty finansowania na rynku, skontaktuj się z Ekspertami POWER FINANCES.