Agnieszka Stachura

Ekspert ds. Produktów Bankowych

+48 883 278 660

agnieszka.stachura@powerfinances.pl

 

Jestem osobą, która na pierwszym miejscu stawia Klienta i jego potrzeby. Poza doświadczeniem w branży finansowej posiadam je też w branży nieruchomości, co pozwala mi jeszcze sprawniej poruszać się w obszarze kredytów hipotecznych. Jednak chętnie pomagam też w uzyskaniu kredytów gotówkowych, czy firmowych. Wolny czas lubię spędzać z rodziną na łonie natury lub słuchając muzyki różnych gatunków, odkrywając nowe utwory.

Referencje

Miałem przyjemność korzystać z pomocy Pani Agnieszki przy "załatwianiu" kredytu hipotecznego. Poziom zaangażowania Pani Agnieszki, responsywność oraz profesjonalizm sprawił, że podczas ubiegania się o następny kredyt na pewno zwrócę się do Niej jeszcze raz.
Wojciech
Przy uzyskaniu kredytu hipotecznego współpracowałem z Panią Agnieszką Stachurą. Poziom obsługi przerósł moje oczekiwania. Pani Agnieszka pilnowała sama wszystkich terminów oraz stawała na głowie bym się z nimi wyrobił. Byłem informowany o każdym aspekcie związanym z kredytem i każdym ryzyku.
Mateusz
Bardzo polecam. Na postawie swoich doświadczeń oraz doświadczeń moich znajomych korzystających z innych biur nieruchomości, stwierdzam, że to biuro jest najlepsze pod względem cenowym oraz najbardziej profesjonalne. Udało mi się zakupić mieszkanie oraz otrzymać korzystna ofertę kredytową dzięki profesjonalnemu pośrednictwu. Bardzo dziękuję Paniom: Marcie Rejment oraz Agnieszce Stachurze. Gdyby ktoś z moich znajomym chciał zakupić mieszkanie - od razu będę polecał to biuro, a być może i w przyszłości jeśli będzie taka możliwość skorzystam ponownie.
Bardzo dobre doświadczenie z Agnieszką Stachurą. Profesjonalne doradztwo kredytowe i świetny kontakt.
Olga