Katarzyna Grzeszczyk

Ekspert ds. Produktów Bankowych

+48 730 658 731

katarzyna.grzeszczyk@powerfinances.pl

 

W branży finansów działam od 2010 r. Pierwsze kroki w bankowości stawiałam w Getin Noble Banku, a następnie Idea Banku. Kolejnym krokiem był Open Finance. To właśnie w pośrednictwie kredytowym pracuję od lat. Specjalizuję się głównie w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Jednak wybór produktu jest zawsze dopasowany do indywidualnych preferencji i możliwości Klienta. Prywatnie mama dwójki dzieci i suczki rasy Beagle. Wielka fanka sekcji piłkarskiej GKS-u Tychy, uczęszczam na każdy domowy mecz. Regularnie ćwiczę, wysiłek fizyczny pozwala mi zachować zdrowe ciało jak i umysł.

Referencje

Polecam usługi świadczone przez Panią Katarzynę Grzeszczyk. Jej profesjonalizm i dobra komunikacja ułatwiają życie człowiekowi! Pani Kasiu, bardzo dziękuję.
Dziękujemy za współpracę i tym samym polecamy Panią Katarzynę Grzeszczyk, która pomogła nam sprawnie uzyskać kredyt w dobie pandemii.
Aleksandra
Polecam usługi Power Holding- profesjonalizm i komunikatywność stanowią główne zasoby zespołu. Pani Katarzyna Grzeszczyk wykazuje cierpliwość i dokładność w kontakcie z klientem. Jest osobą dyspozycyjną, kontaktową z poczuciem humoru, co sprawia, że relacja zawodowa staje się profesjonalnie swobodna.
Kasia
Fantastyczna znajomość rynku i produktów. Bardzo sprawne i profesjonalne podejście do sprawy i klienta. Do tego bardzo miło. Dziękuję Pani Katarzyno Grzeszczyk za cierpliwość i nieocenione wsparcie. Wszystkiego dobrego!
Piotr
Pełen profesjonalizm, rzetelność i elastyczne podejście do klienta. Serdecznie polecam Panią Kasię Grzeszczyk i każdemu życzę takiego doradcy!
Krzysztof
Bardzo dziękuje Pani Kasiu za miłą i owocną współprace. Pełen profesjonalizm i czysta przyjemność. Serdecznie polecam Panią Katarzynę Grzeszczyk i każdemu życzę takiego Eksperta ds. Produktów Bankowych.
Marek
Polecam z czystym sumieniem, pełen profesjonalizm i wsparcie. Pani Kasiu jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc, współpraca z Panią to przyjemność.
Julita
Dziękuję za współpracę. Pani Katarzyna Grzeszczyk była bardzo życzliwa i pomocną pod każdym względem. Mimo wielu trudności udało jej się wyszukać i doprowadzić do finalizacji pożyczkę hipoteczna, za co jestem ogromnie wdzięczny.
Michał
Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Katarzyną. Bardzo życzliwa, pomocna w każdej sprawie i służąca swoją fachową wiedzą. Bardzo zaangażowana w to co robi.
Michał