Łukasz Kaczyński

Ekspert ds. Produktów Bankowych

+48 535 377 766

lukasz.kaczynski@powerfinances.pl

 

W branży finansowej pracuję od 2007 roku. Początkowo w bankach jako doradca Klienta, następnie jako dyrektor kilkunastu oddziałów w województwie śląskim, od 2018 roku współpracuję z POWER HOLDING Sp. z o.o. Moim Klientom pomagam w uzyskaniu każdego rodzaju finansowania, choć głównie są to kredyty hipoteczne. Prywatnie wierny kibic Juventusu Turyn, fan zespołu Korn i wielbiciel komiksów.

Referencje

Polecam w 100 %, a Pan Łukasz jest super kompetentnym partnerem, który potrafi rozwiązać praktycznie każdy problem i dojść do obranego celu przez klienta. Potrzebne fundusze zostały zorganizowane bardzo sprawnie i szybko, udzielone finansowanie było wyższe niż na początku zakładaliśmy, a ten fakt sprawi że pomoże rozwinąć jeszcze bardziej skrzydła.
Seweryn
Miałam przyjemność współpracować z Panem Łukaszem Kaczyńskim i jestem zachwycona wysokim poziomem doradztwa, obsługi i wsparcia w każdej sytuacji. Serdecznie polecam!
Milena
Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony Pana Łukasza z Katowic. Polecam!
Ania
Serdeczne podziękowania dla Pana Łukasza Kaczyńskiego z Katowic za fachowe doradztwo, cierpliwość i skuteczność.
Grzegorz
Wielkie podziękowania dla pana Łukasza Kaczyńskiego za profesjonalizm, cierpliwość, empatię i przede wszystkim - za skuteczność.
Piotr
Profesjonalna obsługa, szczególnie chapeau bas dla Pana Łukasza z Katowic.
Grzegorz
Współpraca z Panem Łukaszem K. To czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Rzetelne podejście do klienta i boska cierpliwość w wyjaśnianiu wszystkich niejasności to cechy nie do przecenienia. Serdecznie polecam. :)
Michał
Pan Łukasz K. jest niesamowity, zna się na tym co robi, pomocny uprzejmy, pracuje nad sprawą klienta bardzo konkretnie, nawet w oddziale banku w mojej miejscowości pracownik banku pytał się mnie skąd mam kontakt do tego pośrednika?! Stwierdził że pierwszy raz ma taką sytuację, kiedy pośrednik tak bardzo walczy o sprawę swojego klienta. Potrafi nawet z niewielkiej kwoty dochodu, wyciągnąć niesamowitą pożyczkę dla klienta. Polecam! Polecam! Jeszcze raz polecam! Polecam POWER HOLDING jak i Pana Łukasza K.
Rafał
Profesjonalizm w każdym calu! Pan Łukasz Kaczyński to najlepszy doradca, z jakim miałem okazje współpracować. Nie tylko doskonale pomógł w doborze najlepszej oferty, ale również służył fachową poradą w tematach związanych z obsługą kredytu i kupnem nieruchomości. Czysta przyjemność współpracy i pewność, że jest się w dobrych rękach. Dziękuję i pozdrawiam.
Tomasz
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam, a w szczególności Pana Łukasza Kaczyńskiego!
Jacek
Bardzo sprawna obsługa, świetna komunikacja. Kontakt z Panem Łukaszem Kaczyńskim dostałam z polecenia. Ja również serdecznie polecam współpracę z Panem Łukaszem, to czysta przyjemność.
Beata
Serdecznie polecam, bardzo dobra komunikacja, szybkość i dobór właściwego banku do kredytu. Pan Łukasz Kaczyński - najlepszy wybór!
Paweł
Serdecznie polecam. Firma profesjonalna, Pan Łukasz K. zawsze chętny do pomocy i szybki w odpowiedziach na jakiekolwiek pytania. Transakcja przebiegła bardzo łatwo dzięki pomocy POWER HOLDING. Dziękuje i jeszcze raz polecam!
Marcin
Bardzo dobra współpraca. Pomogli w wyborze odpowiedniego kredytu oraz zajęli się dokumentacją. Dobry kontakt przez cały dzień z pracownikiem firmy Łukaszem Kaczyńskim.
Tomasz
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony Pana Łukasza w celu znalezienia najlepszej oferty kredytowej. Zdecydowanie warci Polecenia!
Anna
Polecam współpracę pod kątem doradztwa kredytowego. Cała operacja dzięki profesjonalizmowi Pana Łukasza przebiegła maksymalnie bezproblemowo.
Arkadiusz
Pragnę podziękować i polecić firmę POWER HOLDING w Katowicach za profesjonalizm, szeroki wachlarz usług oraz skrupulatność w swoich działaniach. W szczególności polecam Pana Łukasza Kaczyńskiego.
Adam
Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem Kaczyńskim. Pan Łukasz jest bardzo zaangażowany i kompetentny. Jego spokój, opanowanie i systematyczność sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane sprawy da się rozwiązać w mig.
Bartłomiej
Pełen profesjonalizm i 100% zaangażowania ze strony Pana Łukasza. Rzetelne informacje, świetna komunikacja, kompleksowe zajęcie się tematem. Polecam!
Świetna współpraca podczas uzyskiwania leasingu. Bardzo dobry kontakt i obsługa klienta. Polecam serdecznie.
Mateusz