Piotr Sakiewicz

Managing Director

+48 665 601 189

piotr.sakiewicz@powerholding.pl

 

Od ponad 10 lat jestem Ekspertem Kredytowym i wraz z moim Zespołem pomagam w uzyskiwaniu najlepszych rozwiązań finansowych.

Ponadto, jestem także przedsiębiorcą, inwestorem, trenerem i założycielem marki POWER HOLDING, którą obecnie rozwijam. Prowadzę szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości w ramach www.wiwn.pl oraz Akademii Dewelopera. Jestem również współautorem książki KOMPENDIUM INWESTORA.

Prywatnie pasjonat narciarstwa oraz motoryzacji.

Referencje

Serdecznie polecam współpracę z POWER HOLDING, a w szczególności z Panem Piotrem Sakiewiczem, który w sposób zrozumiały dla laika potrafił przeprowadzić mnie przez cały proces pozyskania kredytu hipotecznego.
Krzysztof
Gorąco polecam obsługę POWER HOLDING. Miałem okazję skorzystać dwa razy w obszarze kredytów hipotecznego. Otrzymałem od zespołu pełen wachlarz możliwości, wsparcie w całym procesie włącznie z analizą aktów notarialnych, analizą umów kredytowych. Bardzo dziękuję. Polecam Jolantę Sakiewicz, Piotra Sakiewicz.
Jakub
Bardzo polecam usługi POWER HOLDING. Dzięki Panu Piotrowi Sakiewiczowi udało się sprawnie sfinalizować procedurę kredytową. Na każdym etapie mogłam liczyć na zaangażowanie, dyspozycyjność i pełen profesjonalizm.
Magdalena
Moja ocena POWER HOLDING to 5+! Od początku współpracy czułam, że trafiłam pod właściwy adres. W POWER HOLDING spotkałam się z fachowym doradztwem, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Procedura kredytowa przebiegła sprawnie w miłej, bezstresowej atmosferze. Przez cały czas jej trwania czułam się bezpiecznie mając pewność, że sprawy finansowania mieszkania pozostawiłam w rękach profesjonalisty - pana Piotra Sakiewicza. Dziękuję za pomoc - teraz mogę cieszyć się moim wymarzonym M.
Aleksandra
Kiedyś uważałem, że sam mogę dobrać dla siebie odpowiedni kredyt. Dopiero po spotkaniu z ludźmi z POWER FINANCES zobaczyłem, że na atrakcyjność kredytu składa się wiele czynników. Poza tym, korzystając z usług firmy, miałem poczucie, że prawdziwie zależy jej na tym, by mi pomóc w doborze odpowiedniej oferty. Szczerze polecam firmę za to, że mają ogromną wiedzę o finansach, pomagają przebrnąć przez cały proces z uśmiechem na twarzy i budują genialną relację z klientem. A poza tym działają też w branży nieruchomości, więc naprawdę wiedzą, co w trawie piszczy.
Mariusz
Korzystałem z pomocy firmy POWER HOLDING przy zaciąganiu kredytu hipotecznego na mieszkanie. Rozmawiałem z kilkoma innymi doradcami, ale nikt nie okazywał tak dużego profesjonalizmu jak osoby tu zatrudnione. Moja sytuacja z wiarygodnością kredytową była nieco skomplikowana, a mimo to, dzięki POWER HOLDING, mogę się cieszyć moim nowym mieszkaniem.
Wacław
To była bardzo sprawnie przeprowadzona procedura. Pan Piotr bezboleśnie doprowadził nas do wyboru banku, by potem żmudnie wypełnić wraz z nami wnioski kredytowe, a gdyby nie asysta Pani Jolanty w czasie, gdy trzeba było wysyłać kolejne uzupełnienia i dobijać się do banków z pytaniami o status ich rozpatrywania, nerwy chyba by nas zjadły i czymś popiły.
Marcin
Bardzo polecam!! Współpracowałem z POWER HOLDING przy uzyskaniu dwóch kredytów, za każdym razem doradca był doskonale przygotowany do rozmowy, od początku jest pełna przejrzystość dotycząca ofert banków, zajmują się wszelkimi czynnościami, które nie muszą być wykonane bezpośrednio przez klienta, doradzają w wielu praktycznych aspektach przy uzyskaniu kredytu, przez cały czas decyzji kredytowej można liczyć na ich profesjonalne wsparcie i poradę. Zdecydowanie warto!
Maciej
Chciałbym z całego serca polecić usługi członków zespołu POWER HOLDING, a w szczególności doradztwo kredytowe Pana Piotra Sakiewicza.
Pan Piotr osobiście zaangażował się w doprowadzenie do zawarcia przez nas wybranej umowy kredytowej profesjonalnie i szybko reagując na pojawiające się trudności.
Piotr
Kupowaliśmy dom, a momentami miałem wrażenie, że przymierzam się do budowy kosmodromu. Nawigacja wśród wszystkich dostępnych ofert, rozmaitych kruczków i przypisów do przypisów, bez fachowej wiedzy popartej znajomością tego "jak jest", gdzie i co nam "klepną", a gdzie i do czego się przyczepią - to by było piekło na ziemi.
Gdybym miał przez to wszystko przechodzić sam, bez pomocy i asysty Pana Piotra i Pani Jolanty, to chyba wolałbym kupić namiot z tropikiem. W Decathlonie. Pierwszy z brzegu.
Marcin
Kiedyś uważałem, że sam mogę dobrać dla siebie odpowiedni kredyt, więc odwiedzałem bank za bankiem. Teraz stwierdzam, że była to strata czasu. Dopiero po spotkaniu z ludźmi z POWER FINANCES zobaczyłem, że na atrakcyjność kredytu składa się wiele czynników, a dobranie odpowiedniej oferty wymaga solidnej wiedzy. Ja takiej nie posiadam, ale ludzie z POWER FINANCES już owszem. Poza tym, co najważniejsze, korzystając z usług firmy, miałem poczucie, że prawdziwie zależy jej na tym, by mi pomóc w doborze odpowiedniej oferty. Szczerze polecam firmę za to, że mają ogromną wiedzę o finansach, pomagają przebrnąć przez cały proces z uśmiechem na twarzy i budują genialną relację z klientem. A poza tym działają też w branży nieruchomości, więc naprawdę wiedzą, co w trawie piszczy.
Mariusz
Profesjonalna pomoc przy załatwianiu kredytu. Polecam.
Dariusz
Korzystałem z pomocy firmy POWER FINANCES przy zaciąganiu kredytu hipotecznego na mieszkanie. Rozmawiałem z kilkoma innymi doradcami, ale nikt nie okazywał tak dużego profesjonalizmu jak osoby tu zatrudnione. Moja sytuacja z wiarygodnością kredytową była nieco skomplikowana, a mimo to, dzięki POWER HOLDING, mogę się cieszyć moim nowym mieszkaniem.
Wacław
Bardzo polecam usługi firmy POWER HOLDING, a przede wszystkim doradztwo kredytowe pana Piotra Sakiewicza. Dzięki nieocenionej pomocy pana Piotra udało się nam sfinalizować zakup mieszkania oraz uzyskać kredyt na atrakcyjnych warunkach. Ze strony pracowników POWER HOLDING spotkaliśmy się z pełnym profesjonalizmem, życzliwością i gotowością do udzielenia wsparcia na każdym etapie procesu.
Natalia
Miałem przyjemność współpracować z Piotrem z firmy POWER HOLDING przy pozyskaniu kredytu firmowego. Bardzo profesjonalne podeście na każdym etapie procesu oraz doskonała komunikacja. Serdecznie polecam.
Łukasz