Justyna Chmielecka

Ekspert ds. Produktów Bankowych

+48 577 254 961

justyna.lendzinska@powerfinances.pl

 

Od ponad dekady specjalizuję się w zakresie kredytów hipotecznych oraz gotówkowych w obszarze bankowości detalicznej. Pomagam również w pozyskiwaniu finansowania na działalność gospodarczą. Analizuje potrzeby, preferencje oraz możliwości moich Klientów aby znaleźć dla nich najlepsze rozwiązanie bankowe. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, ze zrozumieniem, empatią oraz profesjonalizmem. Najlepszą oceną mojej pracy są polecenia zadowolonych Klientów, którzy niejednokrotnie wracają. Jestem zodiakalnym lwem, co wiąże się z determinacją i dążeniem do założonego celu, nie odpuszczam i zawsze walczę do końca. Uwielbiam podróżować, a kulinaria to mój konik. Do działania motywuje mnie muzyka, taniec, gokarty, dobra książka, a ostatnio również trening siłowo-kondycyjny.

Referencje

Polecam współpracę z Panią Justyną Lendzińską. Cierpliwość i dokładność a jednocześnie bardzo dobry kontakt z klientem to atuty Pani Justyny. Dzięki niej można bezstresowo przejść przez wszystkie procedury kredytowe.
Karolina
Fachowa pomoc, polecam. Justyna Lendzińska - Współpraca z Panią to czysta przyjemność.
Justyna
Fachowa obsługa, polecam szczególnie p. Justynę z Warszawy.
Monika
Bardzo profesjonalna obsługa. Zakup mieszkania z kredytem hipotecznym przebiegł bardzo łatwo i przyjemnie. Nieoceniona wiedza i pomoc pani Justyny Lendzińskiej! Dziękuję i polecam wszystkim!
Katarzyna
Z całego serca polecamy współpracę z Panią Justyną Lendzińska z Warszawy. Dziękujemy Pani za poświęcony nam czas i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Sylwia
Fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo. Miałem zapewnioną pomoc na każdym etapie kredytowania. Gdyby nie Pani Justyna to pewnie bym się zagubił w tym wszystkim. Polecam gorąco!
Jakub
Dziękuję Pani Justynie za profesjonalną pomoc w określeniu mojej zdolności kredytowej. Świetne podejście do klienta i wspaniałe zaangażowanie - tak trzymać. Polecam tę firmę.
Grzegorz
Fachowa pomoc, polecam. Szczególnie polecam Panią Justynę Lendzińską - pełen profesjonalizm, nasza współpraca była czystą przyjemnością. Jestem bardzo wdzięczny.
Roman
Przy kredycie hipotecznym współpracowałem z Panią Justyną. Pani Justyna monitorowała cały przebieg uzyskania kredytu, w każdym momencie informowała co należy zrobić. Mimo załatwiania kredytu na odległość proces kredytowy przeszedł bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję!
Kornel
Polecam Panią Justynę Lendzińską. Pełen profesjonalizm a przy tym bardzo dobry kontakt z klientem.
Karolina
Polecam współpracę z Panią Justyną, pełen profesjonalizm.
Dominika
Polecam współpracę z Panią Justyną Lendzińską. Fachowa pomoc i wsparcie.
Milena
Bardzo profesjonalne i szybkie podejście do sprawy ! Doświadczenie Pani Justyno pozwoliło na sprawne przeprowadzenie transakcji w krótkim czasie. Firma godna polecenia !
Monika
Współpracowaliśmy z Panią Justyną, która przeprowadziła nas przez cały proces pozyskania kredytu hipotecznego w niełatwych, covidowych czasach.

Pełen profesjonalizm. Polecamy!
Łukasz
Polecam Panią Justynę Lendzińska. Mega zaangażowanie i pozytywna energia od pierwszego dnia współpracy.
Mariusz